Kde môžete žiadať rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu

Nie každý môže dokladovať svoj stály mesačný príjem, čo si dnes mimo nebankových subjektov uvedomujú dokonca i banky. Tie sa tak dnes snažia vyhovieť čo najväčšiemu množstvu klientov a to i tak, že im bez väčších problémov poskytnú úver bez dokladovania príjmu a to dokonca i bez nutnosti ručenia. Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu sú však ešte špecifickejším typom pôžičky a to predovšetkým z dôvodu, že ide z istého ohľadu pre banky a taktiež i nebankové subjekty o rizikový typ úveru. Aké podmienky musí žiadateľ spĺňať, aby mu mohol získať rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu a kde konkrétne o tieto úvery môže žiadať?

Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu sú dostupné aj v bankách

Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu sú špecifickým typom pôžičky, ktorý by mal spĺňať niekoľko kritérií, aby bolo možné vôbec danému produktom určiť tento prívlastok. V prvom rade sa musí jednať o pôžičku, ktorú klient vybaví v čo najkratšej lehote a pochopiteľne bez zbytočných papierovačiek. Druhú podmienku dnes spĺňajú v podstate väčšina bankových úverov, keďže nejedna banka vám v súčasnej dobe poskytne úver doslova len na OP. Prvú podmienku však môže v súčasnosti spĺňať asi len bankový produkt známy pod menom kontokorentný úver. Ide o špeciálny typ pôžičky, ktorý je tiež inak nazývaný “povolené prečerpanie“. Podstatou kontokorentného úveru je klientovi banky poskytnúť možnosť čerpať finančné prostriedky nad rámec jeho vlastných peňažných prostriedkov a to až do výšky, ktorú mu banka predom schváli. Výhodou tohto úveru je predovšetkým to, že ho môžete využívať opakovane bez opakovaného schválenia. Samozrejme, aj kontokorentný úver má isté negatíva. Asi tým najpodstatnejším je pomerne vysoká úroková sadba (cca 18-20% p.a.), ktorá je však na druhej strane klientovi započítavaná len za tie dni, keď je banke dlžný.

Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu z nebankových subjektov

Nebankové subjekty sú známe tým, že poskytujú mimo iného i rizikovejšie typy pôžičiek. Konkrétne rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu môžete získať napríklad v Ceteleme a to prostredníctvom tzv. expresnej pôžičky, ktorá je dostupná až do výšky 2 000 EUR s lehotou splatnosti až 48 mesiacov. K jej získaniu vám postačí vyplniť krátky formulár na stránke spoločnosti, ku ktorej následne priložíte niekoľko dokladov k overeniu vašej totožnosti. Podľa samotnej spoločnosti Cetelem, môžete peniaze z tejto pôžičky očakávať na svojom účte už do cca 24 hodín od podania žiadosti o úver.

Podobne jednoducho môžete získať i tzv. krátkodobé rýchle pôžičky so splatnosť maximálne 1 mesiac. Dostupné sú napríklad v spoločnosti Pôžičkomat a Ferratum.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *